‘Ocak 2014’te  1 Kadın 1 Erkek dizisinin yapımcısı Müge TURALI PAK, Mehmetcan YÜKSEL ve Melda PERAHYA YALÇIN tarafından kurulan Ortaks Yapım, yerli – yabancı televizyon dizisi, sinema filmi ve çeşitli programların yanı sıra dijital ortama yönelik yenilikçi yapım projeleri ile fark yaratmak üzere yola çıktı.

Tüm projelerine 360˚ yaratıcı bir bakış açısı ile destek vermektedir. Bünyesinde Pazarlama, PR, Reklam ve Sosyal Medya departmanlarını da barındıran Ortaks Yapım, Melda Perahya Yalçın ve Mehmetcan Yüksel ile eğlence ve TV sektöründe hızla başarılı projeler yaratmaya devam etmektedir.”

Mehmetcan Yüksel

Producer

1980 yılında İstanbul’da doğdu. Özel Boğaziçi Lisesi ve Edmonds Community College’den mezun olduktan sonra Washington State University “Reklamcılık” bölümünü bitirdi. Bahçeşehir Üniversitesi, Stratejik Pazarlama ve Marka Yönetimi yüksek lisansını yaptıktan sonra Karma Yapımevi, Altıoklar TV, 1K1E Prodüksiyon, Bando Yapım’da Yapım Koordinatörlüğü yaptı. Ocak 2014’den beri Ortaks Yapım’ın ortağı olarak yeni projeler üretmeye devam etmektedir.

Melda Perahya Yalçın

Producer

1977 yılında İstanbul’da doğdu. Özel Birkan Yetkin Lisesi’ni bitirdi. Yurtdışında eğitimini tamamladıktan sonra Karma Yapımevi, Altıoklar TV, 1K1E Prodüksiyon, Bando Yapım’da Genel Koordinatörlük yaptı. Ocak 2014’den beri Ortaks Yapım’ın ortağı olarak yeni projeler üretmeye devam etmektedir.