Servet

Herkes kendi servetini arar bu hayatta!

SERVET

Show TV’nin heyecanla beklenen Ortaks Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği yeni dizisi Servet’in oyuncu kadrosu belli oldu. Çekimleri önümüzdeki günlerde başlayacak olan Servet’in başrollerinde sevilen oyuncular Yusuf Çim ve Bahar Şahin yer alacak.

Yapımını Ortaks Yapım’ın gerçekleştirdiği, yapımcılığını Müge Turalı Pak, Melda Perahya Yalçın ve Mehmetcan Yüksel’in üstlendiği, Proje Tasarımını Birsel Çıkıncı’nın yaptığı ve senaryosunu Murat Boyacıoğlu’nun yazdığı dizinin yönetmen koltuğunda ise Emir Khalilzadeh oturuyor. Genç jenerasyonun gözde oyuncularından Yusuf Çim ve Bahar Şahin’in başrollerini paylaştığı dizide Ali Sürmeli, Arsen Gürzap, Tülay Günal, Kanbolat Görkem Arslan, Baran Bölükbaşı, Cemre Gümeli, Alicia Kapudağ, Barış Yalçın, Bora Cengiz, Evren Duyal, Bekir Çiçekdemir, Deniz Atam, Ahmet Kaynak, Kadim Yaşar, Selahattin Töz, Miray Akay gibi güçlü isimler de yer alıyor.

Show Tv’nin merakla beklenen dizisinin hikayesi ise şöyle:

HERKES KENDİ SERVETİNİ ARAR BU HAYATTA!

Herkesin ‘servet’ inin peşinde koştuğu şu dünyada, gerçek servet denilebilecek tek şey; Aşk hakkında bir hikâye.

Ferah Feza, her yıl 18 yaşını doldurup, kaldıkları yetiştirme yurtlarından ayrılmak zorunda olan binlerce gençten biriydi. Ancak diğerlerinden önemli bir farkı vardı; kimsesiz değildi. Henüz bilmese de, büyük bir ailesi vardı ve hayalini bile kuramayacağı kadar zengindi.

Can Yiğit 29 yaşındaydı. Tıpkı Ferah gibi anne ve babasını kaybetmişti. Evlatlık gibi büyümüş olsa da; ülke çapında önemli bir iş adamının kanatları altında, onun oğlundan farksız, her istediğini yapabilecek güçteydi. Bu yaşta kimsenin kolay sahip olamayacağı bir güce ve paraya sahipti ve bu büyük aileyi yönetiyordu.

Fettah Holdingin sahibi Kudret Fettah’ın talimatıyla, asıl kimliğini bilmediği Ferah’a hakkı olan serveti vermek için yola çıktığında, bu yolun; hem Ferah’ın, hem de kendisinin sınavı olacağını bilmiyordu. Paylaşılamayan dev bir servet kavgasının ortasında kaldılar. Herkesin kendi servetini aradığı bu hayatta zorlu sınavlardan geçecekler, Can, Ferah için kendisinin bile tahmin edemeyeceği kadar ileri gidecek; her şeyi, herkesi karşısına alacaktı. Birbirlerini yaşatmak için, saf aşklarından vazgeçmeleri gerekiyordu. Bu kirli kavga servet peşinde koşan herkesi içine çekecek, temiz kalmayı başaranlar hayattaki servetlerine kavuşacaktı.

SERVET çok yakında Show TV’de başlıyor…