Kiralık Aşk

Aşk, mucizenin ta kendisidir.

2015 Haziran’da Star ekranlarında başlayan “Kiralık Aşk” kısa sürede zirveye yerleşti. Yapımcılığını Ortaks Yapım’dan Müge Turalı Pak, Melda Perahya Yalçın ve Mehmetcan Yüksel’in üstlendiği başarılı dizi 69 bölüm boyunca adını zirveye yazdırdı.

Dizinin konusu;

Tam her şey bitti dediği anda kapısını çalan mucizeye hayır diyemeyen Defne, 6 aylık bir aşk oyunu teklifini kabul eder. Buna göre, ülkenin en başarılı iş adamlarından birini kendisine aşık etmek zorundadır. Bu yoldaki en büyük yardımcısı ise gerçekten aşık olduğu adamdır. Bu korkunç karmaşa, çılgın bir aşk üçgenine dönüşürken, hayatın en gerçek sorularından biriyle yüzleşir.

Aşkımızı biz mi seçeriz, yoksa o mu bizi seçer?

7 den 77 ye herkesin gönlünde taht kuran Ortaks Yapım’ın Kiralık Aşk’ının senaryosu Meriç Acemi’ye ait.

Sevilen dizi Kiralık Aşk’ ın yönetmen koltuğunda ise Şenol Sönmez oturuyor.

Dizinin oyuncuları ise şöyle sıralanıyor: Elçin Sangu (Defne), Barış Arduç (Ömer), Müjde Uzman (Seda), Salih Bademci (Sinan), Nergis Kumbasar (Neriman), Levent Ülgen (Necmi), Onur Büyüktopçu (Koray), Kerem Fırtına (İsmail), Devrim Yalçın (Deniz), Sanem Yeles (Nihan), Osman Akça (Serdar), İsmail Karagöz ( Şükrü), Gizem Denizci (Ayşegül),  Uğur Biçer (Cevdet), Serkan Dağlı (Aytekin), Hande Ağaoğlu (Mine),  Selin Uzal (Derya), Ragıp Gülen (Zübeyir), Melisa Giz Cengiz (Esra),  Ege Gezi Kaynar (İso), Alya Gündüz (Lara) ve Hikmet Körmükçü (Türkan), ve Ayberk Atilla (Sadri Usta) ve Ferdi Merter (Hulusi) ve Seçkin Özdemir (Pamir)